Koulukadun Minigolf

Viikko­kilpailut 2004

Kokonaisranking 16.9.2004 jälkeen

1.Tatu Pessa330314.1010.65
2.Raimo Pessa307375.328.30
3.Pekka Peltola289365.368.03
4.Matias Peltola256315.428.26
5.Marko Löyttyniemi225295.937.76
6.Oskari Vihervaara208235.229.04
7.Olavi Borg168215.438.00
8.Axel Ekman140134.1510.77
9.Tero Pohja114177.066.71
10.Simo Tuomi113124.509.42
11.Jari Kinnunen103115.009.36
12.Jouni Sederholm102136.317.85
13.Kirsti Pessa67148.434.79
14.Mika Salonen63107.606.30
15.Mika Niemelä4676.436.57
16.Hanna Korpi4699.005.11
17.Raimo Niemelä29910.673.22
18.Annikki Andreasson2757.605.40
19.Jukka Reunavuori2635.678.67
20.Anja Borg24810.753.00
21.Timo Kammonen2137.337.00
22.Arto Borg1937.336.33
23.Jussi Saarinen1848.504.50
24.Miia Pessa12411.503.00
25.Juha Suomela1013.0010.00
26.Lars Lööf914.009.00
27.Jarmo Erkkilä914.009.00
28.Markku Rekola815.008.00
29.Anita Niemelä729.503.50
30.Kari Andreasson6213.003.00
31.Esko Niemelä5413.501.25
32.Heidi Granath3211.501.50
33.Teemu Pessa2213.001.00
34.Matti Mattiniemi1112.001.00
35.Kati Mattiniemi1113.001.00

Huopaviikkokisojen ranking 16.9.2004 jälkeen

 nimipistkisatkrs.kaparas tulosparas krssij.kapst.kaseur. tas.
1.Marko Löyttyniemi1512037.70065306.407.558
2.Raimo Pessa1462040.30070336.407.3012
3.Pekka Peltola1312039.27563296.656.559
4.Matias Peltola1281839.30666316.397.118
5.Tatu Pessa1231534.86759265.878.203
6.Tero Pohja1141742.35368337.066.7112
7.Olavi Borg1051536.36765306.207.005
8.Oskari Vihervaara1001444.92975346.867.1416
9.Jouni Sederholm841145.50073366.737.6421
10.Jari Kinnunen81933.83360275.339.001
11.Simo Tuomi70736.14362294.5710.006
12.Axel Ekman69834.93860275.258.623
13.Kirsti Pessa671448.21487358.434.7924
14.Mika Salonen60942.77868337.336.6714
15.Hanna Korpi46948.22287409.005.1124
16.Mika Niemelä40640.33373346.336.6712
17.Raimo Niemelä29951.611874210.673.2224
18.Annikki Andreasson27541.30075377.605.4014
19.Anja Borg24850.812924010.753.0024
20.Jukka Reunavuori16235.00068326.008.001
21.Timo Kammonen13239.00068338.506.508
22.Miia Pessa12458.500984411.503.0024
23.Arto Borg10238.00066329.005.001
24.Jarmo Erkkilä9143.00086404.009.0024
25.Markku Rekola8135.00070325.008.006
26.Anita Niemelä7243.75087429.503.5016
27.Kari Andreasson6259.500914513.003.0024
28.Esko Niemelä5453.3751024513.501.2524
29.Jussi Saarinen4241.500803711.002.008
30.Heidi Granath3251.000954111.501.5019
31.Teemu Pessa2244.750884113.001.009
32.Matti Mattiniemi1156.5001135412.001.0024
33.Kati Mattiniemi1157.0001145113.001.0024

Eterniittiviikkokisojen ranking 16.9.2004 jälkeen

 nimipistkisatkrs.kaparas tulosparas krssij.kapst.kaseur. tas.
1.Tatu Pessa2071624.43868202.4412.940
2.Raimo Pessa1611730.74582244.069.4714
3.Pekka Peltola1581628.04275233.759.888
4.Matias Peltola1281327.79569214.089.856
5.Oskari Vihervaara108929.03775232.6712.0010
6.Marko Löyttyniemi74929.74181254.898.2212
7.Axel Ekman71525.06766202.4014.201
8.Olavi Borg63627.83376233.5010.508
9.Simo Tuomi43527.06778234.408.605
10.Jari Kinnunen22225.33376243.5011.002
11.Jouni Sederholm18235.333102334.009.0024
12.Jussi Saarinen14230.66791286.007.0013
13.Jukka Reunavuori10126.33379245.0010.002
14.Juha Suomela10129.33388273.0010.0011
15.Lars Lööf9126.00078234.009.001
16.Arto Borg9127.00081254.009.000
17.Timo Kammonen8128.00084265.008.005
18.Mika Niemelä6129.00087287.006.005
19.Mika Salonen3133.000992910.003.0011

1. huopaviikkokilpailut 4.5.2004

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Marko Löyttyniemi30376785915
2Jari Kinnunen29346306312+2
3Simo Tuomi403676126410
4Arto Borg3432660669
5Olavi Borg3435693668
6Axel Ekman3737744707
7Mika Niemelä42418311726
8Tatu Pessa4430740745
9Kirsti Pessa51459621754
10Matias Peltola3944836773
11Pekka Peltola4341847772
12Raimo Pessa48439112791
13Tero Pohja52429415791
14Esko Niemelä584510324791
15Hanna Korpi575911624921

1. eterniittiviikkokilpailut 6.5.2004

sijnimi1.krs2.krs3.krssummatas.tulos pisteet
1Axel Ekman2525227207215+2
2Tatu Pessa27222473073(sd)12+2
3Pekka Peltola24272475273(sd)10
4Arto Borg302526810819
5Raimo Pessa263232906848
6Matias Peltola293026850857
7Olavi Borg332734948866
8Marko Löyttyniemi313630972955

2. huopaviikkokilpailut 11.5.2004

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Hanna Korpi454287246315
2Tatu Pessa26396516412+2
3Pekka Peltola363874965(sd)10
4Jari Kinnunen353065065(sd)9
5Mika Niemelä40387812668
6Tero Pohja43408316677
7Raimo Pessa44378113686
8Kirsti Pessa47439022685
9Simo Tuomi41408111704
10Matias Peltola4238808723
11Anita Niemelä45428714732
12Mika Salonen51439420741
13Marko Löyttyniemi4539847771
14Miia Pessa645211624921
15Olavi Borg3958973941
16Oskari Vihervaara6761128241041

2. eterniittiviikkokilpailut 13.5.2004

sijnimi1.krs2.krs3.krssummatas.tulos pisteet
1Jari Kinnunen26242676274(sd)15
2Tatu Pessa23242774074(sd)12+2
3Juha Suomela33272888117710
4Matias Peltola292925833809
5Pekka Peltola252632832818
6Simo Tuomi263326851847
7Mika Niemelä312828872856
8Marko Löyttyniemi303031915865
9Raimo Pessa313332968884
10Mika Salonen373329998913

3. huopaviikkokilpailut 18.5.2004

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Raimo Pessa344276136315+2
2Hanna Korpi474188246412
3Kirsti Pessa484391226910
4Marko Löyttyniemi4534798719+2
5Axel Ekman3938775728
6Jari Kinnunen3538730737
7Tero Pohja44458916736
8Tatu Pessa3938771765
9Matias Peltola4442869774
10Pekka Peltola4247898813
11Oskari Vihervaara556211724932

3. eterniittiviikkokilpailut 20.5.2004

sijnimi1.krs2.krs3.krssummatas.tulos pisteet
1Oskari Vihervaara303334972473(sd)15
2Axel Ekman25212773073(sd)12+2
3Simo Tuomi2429278037710
4Marko Löyttyniemi282931887819
5Pekka Peltola332529873848
6Matias Peltola333028914877
7Raimo Pessa35333410211916

4. huopaviikkokilpailut 25.5.2004

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Marko Löyttyniemi34346895915
2Mika Salonen384482216112
3Mika Niemelä3538731162(sd)10
4Jarmo Erkkilä4640862462(sd)9
5Markku Rekola3238707638
6Tatu Pessa3036662647+2
7Raimo Pessa39458412726
8Anita Niemelä44448815735
9Tero Pohja44469017734
10Pekka Peltola41438410743
11Raimo Niemelä55439824742
12Hanna Korpi524810023771
13Jari Kinnunen3642780781
14Esko Niemelä534910224781
15Kirsti Pessa634310621851
16Miia Pessa6463127241031

4. eterniittiviikkokilpailut 27.5.2004

sijnimi1.krs2.krs3.krssummatas.tulos pisteet
1Tatu Pessa2728217607615+2
2Marko Löyttyniemi2630318787912
3Raimo Pessa32313295138210
4Pekka Peltola2938331005959

5. huopaviikkokilpailut 1.6.2004

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Raimo Pessa373875136215
2Raimo Niemelä454287246312
3Axel Ekman38347266610+2
4Kirsti Pessa47459223699
5Tatu Pessa3538732718
6Mika Niemelä38438110717
7Simo Tuomi48358312716
8Marko Löyttyniemi3643797725
9Matias Peltola38458311724
10Mika Salonen44519519763
11Pekka Peltola49419011792
12Oskari Vihervaara535310624821

5. eterniittiviikkokilpailut 3.6.2004

sijnimi1.krs2.krs3.krssummatas.tulos pisteet
1Oskari Vihervaara32312790226815
2Raimo Pessa29302887147312
3Pekka Peltola2627298287410
4Tatu Pessa252625760769
5Jukka Reunavuori302425791788+2
6Marko Löyttyniemi342928919827
7Axel Ekman272829840846
8Matias Peltola3334351026965

6. huopaviikkokilpailut 8.6.2004

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Oskari Vihervaara423779245515
2Pekka Peltola393877136412
3Matias Peltola414182127010
4Hanna Korpi50459524719
5Jukka Reunavuori4032720728+2
6Jari Kinnunen3637731727
7Raimo Pessa43418412726
8Kirsti Pessa40599923765
9Marko Löyttyniemi4838868784
10Tero Pohja574410118833
11Raimo Niemelä516111224882

6. eterniittiviikkokilpailut 10.6.2004

sijnimi1.krs2.krs3.krssummatas.tulos pisteet
1Oskari Vihervaara26272881206115
2Tatu Pessa2321246806812+2
3Marko Löyttyniemi25302681117010
4Raimo Pessa3130278814749
5Pekka Peltola252929838758
6Jussi Saarinen3330289110817
7Matias Peltola333128929836

7. huopaviikkokilpailut 15.6.2004

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Oskari Vihervaara413778245415
2Raimo Pessa373370135712
3Tatu Pessa28336135810+2
4Marko Löyttyniemi36347010609
5Axel Ekman3534696638
6Pekka Peltola37407712657
7Jukka Reunavuori3434681676
8Matias Peltola44408412725
9Tero Pohja45469119724
10Jouni Sederholm505510524813
11Raimo Niemelä516211324892

7. eterniittiviikkokilpailut 17.6.2004

sijnimi1.krs2.krs3.krssummatas.tulos pisteet
1Raimo Pessa292431841371(sd)15
2Tatu Pessa26232271071(sd)12+2
3Matias Peltola28292784117310
4Oskari Vihervaara3129309017739
5Pekka Peltola292630858778

8. huopaviikkokilpailut 22.6.2004

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Simo Tuomi3131621250(sd)15
2Jouni Sederholm3836742450(sd)12
3Pekka Peltola313263125110
4Tatu Pessa3128592579+2
5Olavi Borg3134655608
6Oskari Vihervaara43418424607
7Axel Ekman3333665616
8Mika Niemelä44347811675
9Tero Pohja45438820684
10Mika Salonen42468820683
11Marko Löyttyniemi3939789692
12Raimo Pessa34478111701
13Matias Peltola49368513721
14Raimo Niemelä45549924751
15Esko Niemelä635011324891

9. huopaviikkokilpailut 29.6.2004

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Simo Tuomi29396895915+2
2Mika Salonen433982206212
3Matias Peltola374178146410
4Pekka Peltola3737748669
5Tatu Pessa4031710718
6Olavi Borg3838764727
7Kirsti Pessa54429624726
8Marko Löyttyniemi4142839745
9Raimo Pessa46408611754
10Miia Pessa6166127241033

8. eterniittiviikkokilpailut 1.7.2004

sijnimi1.krs2.krs3.krssummatas.tulos pisteet
1Matias Peltola24262878106815
2Tatu Pessa2524217007012+2
3Marko Löyttyniemi27273387107710
4Lars Lööf292623780789
5Simo Tuomi282628824788
6Pekka Peltola312928888807
7Raimo Pessa3632249212806

10. huopaviikkokilpailut 6.7.2004

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Matias Peltola363167135415+2
2Simo Tuomi31326375612+2
3Mika Salonen374077185910
4Raimo Pessa38357313609
5Tero Pohja37438019618
6Pekka Peltola3338718637
7Jouni Sederholm47418824646
8Olavi Borg3537725675
9Marko Löyttyniemi34447811674
10Kirsti Pessa46529824743
11Heidi Granath41549516792

9. eterniittiviikkokilpailut 8.7.2004

sijnimi1.krs2.krs3.krssummatas.tulos pisteet
1Axel Ekman2224206616515+2
2Matias Peltola2524277696712
3Simo Tuomi2827237857310
4Pekka Peltola342825879789
5Jouni Sederholm33343510224788
6Marko Löyttyniemi2830349210827
7Raimo Pessa3824339513826

11. huopaviikkokilpailut 13.7.2004

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Tero Pohja403878186015
2Marko Löyttyniemi363672116112+2
3Matias Peltola3738751065(sd)10
4Raimo Pessa3739761165(sd)9
5Jouni Sederholm52459724738
6Miia Pessa54449824747
7Olavi Borg4041815766
8Raimo Niemelä554610124775
9Mika Niemelä49429111804
10Tatu Pessa4341841833
11Esko Niemelä496010924852
12Heidi Granath565310918911
13Pekka Peltola45551007931

12. huopaviikkokilpailut 20.7.2004

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Marko Löyttyniemi33326595615
2Jari Kinnunen31336426212+2
3Jouni Sederholm424587246310
4Olavi Borg3833717649
5Tero Pohja39428116658
6Pekka Peltola3739769677
7Raimo Pessa39407911686
8Tatu Pessa3636723695
9Matias Peltola37427910694
10Mika Salonen40458516693
11Hanna Korpi46479324692
12Kirsti Pessa52479924751
13Anja Borg565210822861

10. eterniittiviikkokilpailut 22.7.2004

sijnimi1.krs2.krs3.krssummatas.tulos pisteet
1Olavi Borg31252682107215
2Tatu Pessa2426257507512+2
3Jouni Sederholm413435110248610
4Raimo Pessa37363410714939

13. huopaviikkokilpailut 27.7.2004

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Mika Salonen353368165215
2Axel Ekman33276045612+2
3Oskari Vihervaara3447812259(sd)10
4Tatu Pessa333063459(sd)9
5Olavi Borg3432666608
6Marko Löyttyniemi3433677607
7Anja Borg52469824746
8Pekka Peltola4044849755
9Raimo Pessa45418611754
10Matias Peltola45418610763
11Tero Pohja53419415792
12Matti Mattiniemi595411324891
13Kati Mattiniemi635111424901

11. eterniittiviikkokilpailut 29.7.2004

sijnimi1.krs2.krs3.krssummatas.tulos pisteet
1Axel Ekman2727278108115+2
2Raimo Pessa343532101178412
3Tatu Pessa3528279009010+2

14. huopaviikkokilpailut 3.8.2004

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Tero Pohja333568175115+2
2Jouni Sederholm434285246112
3Oskari Vihervaara453883206310
4Raimo Pessa39377612649
5Pekka Peltola42357711668
6Olavi Borg3438725677
7Axel Ekman3338712696+2
8Matias Peltola42398112695
9Tatu Pessa3537722704
10Anja Borg48479524713
11Marko Löyttyniemi3546816752
12Kirsti Pessa595611524911

12. eterniittiviikkokilpailut 5.8.2004

sijnimi1.krs2.krs3.krssummatas.tulos pisteet
1Pekka Peltola27262376106615
2Tatu Pessa2422236926712+2
3Raimo Pessa26342989187110
4Oskari Vihervaara3429289116759
5Olavi Borg322826869778

15. huopaviikkokilpailut 10.8.2004

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Oskari Vihervaara403575185715
2Marko Löyttyniemi393069762(sd)12+2
3Pekka Peltola3339721062(sd)10
4Olavi Borg3434685639
5Raimo Pessa45459012788
6Anja Borg515510624827

13. eterniittiviikkokilpailut 12.8.2004

sijnimi1.krs2.krs3.krssummatas.tulos pisteet
1Olavi Borg27232676106615
2Raimo Pessa27303087177012
3Tatu Pessa2127247217110+2
4Marko Löyttyniemi2928328911789
5Pekka Peltola283131908828
6Jussi Saarinen3330309311827
7Oskari Vihervaarakesk

16. huopaviikkokilpailut 17.8.2004

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Jouni Sederholm373673225115
2Jari Kinnunen33276025812+2
3Annikki Andreasson3837751362(sd)10
4Olavi Borg303767562(sd)9
5Marko Löyttyniemi3635716658
6Matias Peltola39397812667
7Axel Ekman3436703676
8Kari Andreasson45469124675
9Hanna Korpi43489124674
10Anja Borg52409224683
11Pekka Peltola3741789692
12Oskari Vihervaara38488616701
13Tero Pohja44428613731
14Raimo Pessa49439213791

14. eterniittiviikkokilpailut 19.8.2004

sijnimi1.krs2.krs3.krssummatas.tulos pisteet
1Matias Peltola2622216976215+2
2Pekka Peltola272528801070(sd)12
3Olavi Borg24233178870(sd)10
4Tatu Pessa222425710719
5Oskari Vihervaara2832298916738
6Jari Kinnunen252625762747

17. huopaviikkokilpailut 24.8.2004

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Jouni Sederholm374279186115
2Matias Peltola403474126212
3Pekka Peltola393574106410
4Oskari Vihervaara39428116659
5Jari Kinnunen3631670678+2
6Tero Pohja46358114677
7Olavi Borg3638744706
8Kirsti Pessa49459424705
9Raimo Pessa43448715724
10Annikki Andreasson37488512733
11Anja Borg48499724732
12Tatu Pessa4138793761
13Marko Löyttyniemi4141826761
14Hanna Korpi425810023771
15Timo Kammonen4246888801
16Mika Salonen46539913861
17Raimo Niemelä615411524911
18Kari Andreasson8067147241231

15. eterniittiviikkokilpailut 26.8.2004

sijnimi1.krs2.krs3.krssummatas.tulos pisteet
1Raimo Pessa32242682166615
2Pekka Peltola2628237796812+2
3Tatu Pessa2324247107110+2
4Matias Peltola282524775729
5Simo Tuomi292626815768
6Oskari Vihervaara2932329315787

18. huopaviikkokilpailut 31.8.2004

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Raimo Pessa343771165515
2Timo Kammonen35336895912
3Pekka Peltola40296996010+2
4Oskari Vihervaara36407615619
5Olavi Borg3433675628
6Kirsti Pessa52358724637
7Matias Peltola35407511646
8Jari Kinnunen3432661655
9Simo Tuomi3835735684
10Tero Pohja41418214683
11Marko Löyttyniemi4040808722
12Annikki Andreasson42458713741
13Hanna Korpi58409824741
14Anja Borg535210524811
15Jouni Sederholm475710416881

16. eterniittiviikkokilpailut 2.9.2004

sijnimi1.krs2.krs3.krssummatas.tulos pisteet
1Oskari Vihervaara27252375156015
2Tatu Pessa2720226906912+2
3Raimo Pessa34302488147410
4Pekka Peltola263029857789
5Timo Kammonen312726843818
6Matias Peltola352529894857

19. huopaviikkokilpailut 7.9.2004

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Tatu Pessa303161556(sd)15+2
2Matias Peltola3333661056(sd)12
3Raimo Pessa343670135710
4Tero Pohja39377614629
5Marko Löyttyniemi3737749658
6Olavi Borg3836744707
7Pekka Peltola3940798716
8Annikki Andreasson43428514715
9Kirsti Pessa50459524714
10Jussi Saarinen3743805753
11Raimo Niemelä495410324792
12Teemu Pessa4741886821
13Oskari Vihervaara51469714831
14Arto Borg4343860861
15Jouni Sederholm485810618881

17. eterniittiviikkokisat 9.9.2004

sijnimi1.krs2.krs3.krssummatas.tulos pisteet
1Oskari Vihervaara26262678126615
2Matias Peltola2625247576812+2
3Tatu Pessa2526257607610
4Raimo Pessa3528289113789
5Pekka Peltola303028888808

20. huopaviikkokilpailut 14.9.2004

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Tero Pohja3642781365(sd)15
2Matias Peltola324173865(sd)12
3Tatu Pessa313869366(sd)10+2
4Marko Löyttyniemi423375966(sd)9
5Annikki Andreasson4041811566(sd)8
6Olavi Borg3735725677
7Kirsti Pessa51419224686
8Pekka Peltola3940799705
9Oskari Vihervaara42458715724
10Raimo Pessa41438411733
11Raimo Niemelä445710124772
12Jussi Saarinen4640866801
13Jouni Sederholm544910320831
14Teemu Pessa4447917841
15Anja Borg605211224881

18. eterniittiviikkokilpailut 16.9.2004

sijnimi1.krs2.krs3.krssummatas.tulos pisteet
1Pekka Peltola2529268097115
2Tatu Pessa2124277207212+2
3Matias Peltola3322288357810
4Olavi Borg252832857789
5Raimo Pessa3428329414808