Koulukadun Minigolf

Viikko­kilpailut 2006

Kokonaisranking 14.9.2006 jälkeen

 nimipistkisatsij.kapst.ka
1.Pekka Peltola357343.8210.50
2.Juuso Puolakkainen268253.8010.72
3.Olavi Borg263274.679.74
4.Jussi Kangas262294.839.03
5.Marko Löyttyniemi207276.047.67
6.Raimo Pessa204235.528.87
7.Matias Peltola165204.958.25
8.Mika Salonen104135.778.00
9.Terje Ylä-Outinen9882.7512.25
10.Arto Borg8994.009.89
11.Anja Borg83137.696.38
12.Oskari Vihervaara7995.338.78
13.Annikki Andreasson71106.607.10
14.Axel Ekman6564.0010.83
15.Tero Pohja4867.008.00
16.Kirsti Pessa4377.866.14
17.Tatu Pessa2734.679.00
18.Janne Ottola2757.605.40
19.Jouni Sederholm2335.337.67
20.Kari Andreasson21510.404.20
21.Jari Kinnunen2024.5010.00
22.Markku Puolakkainen1625.008.00
23.Mika Ekblom1438.334.67
24.Anita Niemelä1438.334.67
25.Jukka Reunavuori1029.005.00
26.Simo Tuomi914.009.00
27.Esko Niemelä928.504.50
28.Tom Ahlberg716.007.00
29.Jarmo Erkkilä617.006.00
30.Juha Suomela6210.003.00
31.Yrjö Kukkonen518.005.00
32.Juho Virtanen518.005.00
33.Jussi Pennanen518.005.00
34.Hanna Korpi419.004.00
35.Raimo Niemelä3110.003.00
36.Hans-Eric Pettersson2111.002.00
37.Jyri Rantanen1116.001.00

Huopaviikkokisojen ranking 14.9.2006 jälkeen

 nimipistkisatkrs.kaparas tulosparas krssij.kapst.kaseur. tas.
1.Pekka Peltola2001937.76367283.7910.533
2.Juuso Puolakkainen1581436.71462293.5711.291
3.Olavi Borg1501436.42963304.0010.712
4.Marko Löyttyniemi1291540.40071334.938.609
5.Raimo Pessa1201441.21472315.008.5710
6.Jussi Kangas1151343.76977364.858.8513
7.Matias Peltola891038.40070344.208.907
8.Arto Borg82835.18862303.7510.252
9.Annikki Andreasson67842.25070345.388.389
10.Tero Pohja47540.00074344.209.4011
11.Mika Salonen43642.75076355.837.1712
12.Anja Borg33550.10084387.006.6021
13.Kirsti Pessa26345.33384404.678.6718
14.Jouni Sederholm23343.66784385.337.6716
15.Oskari Vihervaara20448.00080388.505.0014
16.Kari Andreasson17353.33390427.675.6723
17.Anita Niemelä14353.16793468.334.6721
18.Axel Ekman12239.25076377.006.006
19.Tatu Pessa10134.50069333.0010.004
20.Simo Tuomi9136.50073354.009.004
21.Esko Niemelä9253.250105508.504.5024
22.Mika Ekblom8253.250100489.004.0013
23.Markku Puolakkainen6162.000124597.006.0012
24.Jussi Pennanen5164.000128648.005.0012
25.Raimo Niemelä3149.000984310.003.0024

Betoniviikkokisojen ranking 14.9.2006 jälkeen

 nimipistkisatkrs.kaparas tulosparas krssij.kapst.kaseur. tas.
1.Pekka Peltola1571532.36756283.8710.471
2.Jussi Kangas1471634.96960274.819.193
3.Olavi Borg1131334.80863285.388.692
4.Juuso Puolakkainen1101133.00057284.0910.001
5.Terje Ylä-Outinen98832.56260292.7512.252
6.Raimo Pessa84935.55663306.339.333
7.Marko Löyttyniemi781237.75071337.426.506
8.Matias Peltola761034.45062285.707.602
9.Mika Salonen61735.21464315.718.713
10.Oskari Vihervaara59533.60066292.8011.803
11.Axel Ekman53430.37555252.5013.250
12.Anja Borg50841.75079388.126.2511
13.Janne Ottola27540.20078337.605.409
14.Jari Kinnunen20230.25060274.5010.000
15.Tatu Pessa17232.25061305.508.501
16.Kirsti Pessa17436.125703210.254.255
17.Markku Puolakkainen10135.50071343.0010.008
18.Jukka Reunavuori10232.50064309.005.002
19.Tom Ahlberg7130.50061306.007.001
20.Arto Borg7133.50067316.007.003
21.Jarmo Erkkilä6139.00078387.006.0010
22.Mika Ekblom6145.00090437.006.0012
23.Juha Suomela6235.500693410.003.005
24.Yrjö Kukkonen5132.50065318.005.003
25.Juho Virtanen5148.00096488.005.0010
26.Hanna Korpi4134.50069339.004.006
27.Kari Andreasson4238.750763714.502.009
28.Annikki Andreasson4240.250733411.502.009
29.Hans-Eric Pettersson2133.000663011.002.003
30.Jyri Rantanen1133.500673216.001.002
31.Tero Pohja1136.500733521.001.006

1. huopaviikkokilpailut 2.5.2006

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Juuso Puolakkainen323971175415
2Pekka Peltola313768135512+2
3Raimo Pessa40327296310
4Olavi Borg3337706649
5Marko Löyttyniemi38458310738
6Tero Pohja39468510757
7Jouni Sederholm49429116756
8Anja Borg445610024765
9Oskari Vihervaara43529513824
10Anita Niemelä544710119823

1. betoniviikkokilpailut 4.5.2006

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Pekka Peltola28326065415+2
2Juuso Puolakkainen32316375612
3Oskari Vihervaara36347096110
4Jussi Kangas43347711669
5Mika Salonen3937766708
6Marko Löyttyniemi3543788707
7Olavi Borg3442764726
8Janne Ottola4139808725

2. huopaviikkokilpailut 9.5.2006

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Marko Löyttyniemi333871106115
2Juuso Puolakkainen452974116312+2
3Arto Borg36357146710
4Simo Tuomi3835734699
5Raimo Pessa3938778698
6Matias Peltola4337808727
7Jussi Kangas44529624726
8Olavi Borg3939785735
9Pekka Peltola3943828744
10Annikki Andreasson41499012783
11Anja Borg644811224882
12Kari Andreasson606312324991
13Oskari Vihervaarakesk

2. betoniviikkokilpailut 11.5.2006

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Terje Ylä-Outinen333164105415+2
2Oskari Vihervaara32346675912
3Matias Peltola34326646210
4Jussi Kangas3636729639
5Pekka Peltola3335683658
6Olavi Borg3438725677
7Janne Ottola3348818736
8Juho Virtanen48489610865

3. huopaviikkokilpailut 16.5.2006

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Annikki Andreasson383775136215
2Oskari Vihervaara384280146612
3Pekka Peltola42377987110
4Juuso Puolakkainen4240829739
5Marko Löyttyniemi4141828748
6Raimo Pessa4637838757
7Jussi Kangas58419924756
8Olavi Borg4936856795+2
9Kari Andreasson505710724834

3. betoniviikkokilpailut 18.5.2006

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Terje Ylä-Outinen35326766115+2
2Axel Ekman323264262(sd)12+2
3Mika Salonen363369762(sd)10
4Oskari Vihervaara323567562(sd)9+2
5Juuso Puolakkainen3533684648
6Jussi Kangas3735727657
7Tatu Pessa3632682666+2
8Juha Suomela3637736675
9Marko Löyttyniemi3936758674
10Pekka Peltola3537723693
11Janne Ottola3444788702
12Matias Peltola3539743711
13Olavi Borg4036765711
14Raimo Pessa36498511741

4. huopaviikkokilpailut 23.5.2006

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Jussi Kangas414081245715
2Olavi Borg40347466812+2
3Raimo Pessa43408397410
4Pekka Peltola6235979889

5. huopaviikkokilpailut 30.5.2006

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Pekka Peltola333972106215+2
2Olavi Borg36347076312
3Matias Peltola44378197210
4Jussi Kangas44509419759
5Raimo Pessa4343869778
6Annikki Andreasson44438710777
7Marko Löyttyniemi4446908826
8Anja Borg594710624825

5. betoniviikkokilpailut 1.6.2006

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Raimo Pessa313768115715+2
2Pekka Peltola31356636312+2
3Mika Salonen38337156610
4Jussi Kangas3637736679
5Olavi Borg3637735688
6Matias Peltola3835733707
7Marko Löyttyniemi3841797726
8Anja Borg46408611755

6. huopaviikkokilpailut 6.6.2006

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Anja Borg384684246015
2Kari Andreasson424890246612
3Olavi Borg40347466810+2
4Pekka Peltola3938778699
5Kirsti Pessa40498920698
6Marko Löyttyniemi4143849757
7Raimo Pessa46398510756
8Juuso Puolakkainen39478610765
9Annikki Andreasson51368711764
10Mika Ekblom6053113121013

6. betoniviikkokilpailut 8.6.2006

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Mika Salonen36347056515+2
2Raimo Pessa35387376612
3Marko Löyttyniemi37407786910
4Olavi Borg3542776719
5Jussi Kangas4236786728
6Janne Ottola3645818737
7Mika Ekblom47439012786

7. huopaviikkokilpailut 13.6.2006

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Juuso Puolakkainen293665105515+2
2Tero Pohja393574116312
3Matias Peltola34407496510
4Olavi Borg4132736679
5Jussi Kangas48408820688
6Pekka Peltola4334778697
7Arto Borg3441755706
8Mika Salonen44418514715
9Marko Löyttyniemi4050909814
10Oskari Vihervaara416911013973

7. betoniviikkokilpailut 15.6.2006

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Raimo Pessa35306575815+2
2Juuso Puolakkainen34316546112
3Oskari Vihervaara30366646210+2
4Kirsti Pessa3436708629
5Pekka Peltola3136673648
6Jussi Kangas3440747677
7Anja Borg41387911686
8Matias Peltola3538734695

8. huopaviikkokilpailut 20.6.2006

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Jussi Kangas374077195815
2Olavi Borg39347366712+2
3Tero Pohja46348097110+2
4Juuso Puolakkainen4038785739
5Marko Löyttyniemi41448510758
6Pekka Peltola4345889797
7Anja Borg46539920796
8Mika Ekblom524810012885

9. betoniviikkokilpailut 29.6.2006

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Juuso Puolakkainen323163360(sd)15
2Jari Kinnunen332760060(sd)12+2
3Pekka Peltola34306436110
4Jukka Reunavuori3034642629
5Axel Ekman3630662648
6Raimo Pessa3534694657
7Olavi Borg3339726666
8Mika Salonen3537725675
9Jussi Kangas3935747674
10Kari Andreasson39407912673
11Marko Löyttyniemi3541768682
12Kirsti Pessa3442766701
13Annikki Andreasson54348812761

10. huopaviikkokilpailut 4.7.2006

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Raimo Pessa3241731063(sd)15+2
2Marko Löyttyniemi3835731063(sd)12
3Tero Pohja384078106810
4Pekka Peltola4141829739
5Matias Peltola3745828748
6Jussi Kangas47479415797
7Kirsti Pessa55449920796

10. betoniviikkokilpailut 6.7.2006

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Axel Ekman28275525315+2
2Pekka Peltola28285625412
3Matias Peltola323062458(sd)10
4Tatu Pessa313061358(sd)9
5Juuso Puolakkainen3229612598
6Tom Ahlberg3031611607
7Jari Kinnunen3328610616
8Yrjö Kukkonen3431654615
9Hanna Korpi3336698614
10Annikki Andreasson34397312613
11Hans-Eric Pettersson3630664622
12Juha Suomela3435696631
13Olavi Borg3237696631
14Jukka Reunavuori3234662641
15Jussi Kangas3140717641
16Jyri Rantanen3532671661
17Mika Salonen3734715661
18Kirsti Pessa3537726661
19Kari Andreasson39377610661
20Raimo Pessa3536714671
21Tero Pohja3835736671
22Marko Löyttyniemi3840788701
23Anja Borg38438110711

11. huopaviikkokilpailut 11.7.2006

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Pekka Peltola333871106115
2Marko Löyttyniemi384078870(sd)12
3Juuso Puolakkainen314576670(sd)10+2
4Mika Salonen44428615719
5Esko Niemelä565210824848
6Anita Niemelä6164125201057
7Markku Puolakkainen5965124121126
8Jussi Pennanen6464128121165

11. betoniviikkokilpailut 13.7.2006

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Juuso Puolakkainen292857156(sd)15+2
2Terje Ylä-Outinen312960456(sd)12
3Mika Salonen31336455910
4Olavi Borg3628645599+2
5Matias Peltola3628642628+2
6Raimo Pessa3433674637
7Kirsti Pessa3932716656
8Pekka Peltola3433670675
9Marko Löyttyniemi3939788704

12. huopaviikkokilpailut 18.7.2006

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Olavi Borg34336776015
2Pekka Peltola31397076312+2
3Juuso Puolakkainen39317066410+2
4Arto Borg3239715669
5Marko Löyttyniemi3542779688
6Raimo Pessa3938778697
7Matias Peltola4437819726
8Jussi Kangas42458715725
9Anita Niemelä47469321724
10Raimo Niemelä43559824743
11Mika Salonen51419215772
12Esko Niemelä555010524811
13Oskari Vihervaara42579914851

12. betoniviikkokilpailut 20.7.2006

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Jussi Kangas31306165515+2
2Marko Löyttyniemi35407586712
3Anja Borg413879106910

13. huopaviikkokilpailut 25.7.2006

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Olavi Borg30336345915+2
2Juuso Puolakkainen32336556012
3Mika Salonen394281166510
4Pekka Peltola3537726669
5Arto Borg4032725678
6Jussi Kangas36498516697
7Tero Pohja43408310736
8Axel Ekman3744815765
9Raimo Pessa4449939844
10Marko Löyttyniemi4053939843
11Raimo Niemeläkesk

13. betoniviikkokilpailut 27.7.2006

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Jussi Kangas33276035715
2Axel Ekman25335805812+2
3Markku Puolakkainen343771125910
4Matias Peltola3330632619
5Olavi Borg3134653628
6Arto Borg3631672657
7Pekka Peltola3333660666
8Marko Löyttyniemi3638748665
9Juuso Puolakkainen3433670674

14. huopaviikkokilpailut 1.8.2006

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Pekka Peltola343367661(sd)15+2
2Marko Löyttyniemi3338711061(sd)12+2
3Mika Salonen354176146210
4Arto Borg3633696639+2
5Annikki Andreasson48439112798
6Raimo Pessa55399410847

14. betoniviikkokilpailut 3.8.2006

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Terje Ylä-Outinen34306426215+2
2Olavi Borg32346636312
3Marko Löyttyniemi33387176410
4Pekka Peltola3135661659
5Jussi Kangas3732691688
6Janne Ottola3547829737

15. huopaviikkokilpailut 8.8.2006

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Raimo Pessa314475106515
2Arto Borg30417156612
3Pekka Peltola44287246810+2
4Olavi Borg4034741739
5Marko Löyttyniemi3843818738
6Mika Salonen49449312817
7Annikki Andreasson49469512836

15. betoniviikkokilpailut 10.8.2006

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Raimo Pessa31326345915
2Olavi Borg333568365(sd)12
3Jussi Kangas303767265(sd)10+2
4Pekka Peltola3433671669
5Terje Ylä-Outinen3236682668
6Marko Löyttyniemi3439736677
7Jarmo Erkkilä38407811676

16. huopaviikkokilpailut 15.8.2006

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Olavi Borg34316526315+2
2Pekka Peltola31376846412+2
3Matias Peltola35407596610
4Arto Borg3735725679
5Juuso Puolakkainen4634803778

16. betoniviikkokilpailut 17.8.2006

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Olavi Borg34296336015+2
2Pekka Peltola32316316212
3Jussi Kangas37347126910
4Anja Borg38428010709
5Juuso Puolakkainen3536710718
6Raimo Pessa4237792777

17. huopaviikkokilpailut 22.8.2006

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Arto Borg30326255715+2
2Matias Peltola35357096112
3Raimo Pessa39367596610
4Annikki Andreasson43388113689
5Pekka Peltola3142734698
6Jussi Kangas38508816727
7Olavi Borg4035751746
8Juuso Puolakkainen3842803775

17. betoniviikkokilpailut 24.8.2006

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Pekka Peltola323365164(sd)15+2
2Jussi Kangas323466264(sd)12+2
3Marko Löyttyniemi35377266610
4Juuso Puolakkainen3235670679+2
5Terje Ylä-Outinen3435692678
6Matias Peltola3734711707
7Anja Borg42539510856

18. huopaviikkokilpailut 29.8.2006

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Juuso Puolakkainen29336245815+2
2Kirsti Pessa414384206412
3Tatu Pessa36336946510
4Matias Peltola3835737669
5Marko Löyttyniemi3936758678
6Axel Ekman3838765717
7Jussi Kangas38508816726
8Raimo Pessa3746839745
9Olavi Borg3940792774
10Pekka Peltola4439834793

18. betoniviikkokilpailut 31.8.2006

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Pekka Peltola31296015915+2
2Matias Peltola313263261(sd)12
3Terje Ylä-Outinen313263261(sd)10
4Jussi Kangas3136672659
5Juuso Puolakkainen3238700708
6Anja Borg41448510757

19. huopaviikkokilpailut 5.9.2006

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Annikki Andreasson343670135715
2Juuso Puolakkainen35296416312+2
3Pekka Peltola37326956410
4Jussi Kangas44408417679
5Jouni Sederholm49388716718
6Matias Peltola3743807737
7Raimo Pessa4256989896

20. huopaviikkokilpailut 12.9.2006

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Jussi Kangas403777166115
2Pekka Peltola36326846412
3Matias Peltola37357276510
4Jouni Sederholm39458417679
5Marko Löyttyniemi3643798718
6Juuso Puolakkainen4431750757+2

20. betoniviikkokilpailut 14.9.2006

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Olavi Borg32326426215
2Oskari Vihervaara382967364(sd)12+2
3Pekka Peltola343064064(sd)10
4Terje Ylä-Outinen333366264(sd)9
5Jussi Kangas303767364(sd)8
6Juuso Puolakkainen3638741737
7Anja Borg40438310736
8Matias Peltola3644801795