Koulukadun Minigolf

Viikko­kilpailut 2010

Kokonaisranking 9.9.2010 jälkeen

 nimipistkisatsij.kapst.ka
1.Olavi Borg353313.1311.39
2.Arto Borg291242.8812.12
3.Jukka Reunavuori247202.9512.35
4.Raimo Pessa233275.078.63
5.Pekka Peltola154174.659.06
6.Mika Salonen118145.218.43
7.Esko Niemelä107145.367.64
8.Aapo Pessi8194.789.00
9.Oskari Vihervaara7473.4310.57
10.Annikki Andreasson74105.607.40
11.Eetu Ikola5353.6010.60
12.Juuso Tasku5386.506.62
13.Anita Niemelä5165.338.50
14.Marko Löyttyniemi4676.436.57
15.Kari Andreasson4198.444.56
16.Kirsti Pessa3855.407.60
17.Matias Peltola3434.3311.33
18.Jouni Sederholm3356.406.60
19.Anja Borg2746.256.75
20.Juuso Puolakkainen2622.5013.00
21.Markku Rekola2522.0012.50
22.Jari Kinnunen1412.0014.00
23.Lotta Palovirta13511.002.60
24.Minna Sola1227.006.00
25.Tero Vaahtio1013.0010.00
26.Juuso Palo1013.0010.00
27.Axel Ekman914.009.00
28.Pyry Väre914.009.00
29.Jussi Kuisma815.008.00
30.Heidi Granath716.007.00
31.Tatu Pessa419.004.00
32.Juha Suomela419.004.00
33.Jussi Kangas419.004.00
34.Mika Ekblom4211.502.00
35.Matti Peltola2111.002.00
36.Kari Hietanen1113.001.00

Huopaviikkokisojen ranking 9.9.2010 jälkeen

 nimipistkisatkrs.kaparas tulosparas krssij.kapst.kaseur. tas.
1.Arto Borg1571335.19263292.9212.082
2.Olavi Borg1491536.96767313.939.933
3.Jukka Reunavuori1341234.66758293.5011.170
4.Pekka Peltola1341437.46467314.299.574
5.Raimo Pessa1201544.93376365.678.0011
6.Esko Niemelä1071446.25085395.367.6419
7.Mika Salonen931141.22770335.278.457
8.Oskari Vihervaara62634.58359293.6710.330
9.Anita Niemelä51644.91771325.338.5014
10.Annikki Andreasson36540.40078345.807.2012
11.Matias Peltola34336.83365314.3311.334
12.Juuso Tasku29547.10078337.405.8012
13.Marko Löyttyniemi26440.25077346.506.508
14.Aapo Pessi25449.12572357.006.259
15.Kirsti Pessa20345.50084416.336.6716
16.Kari Andreasson17556.10097469.603.4024
17.Jouni Sederholm16345.66787427.675.3318
18.Eetu Ikola13242.75081386.506.5013
19.Lotta Palovirta13573.7001305811.002.6014
20.Tero Vaahtio10134.00068323.0010.006
21.Juuso Palo10141.50083363.0010.0011
22.Pyry Väre9138.00076374.009.0012
23.Jussi Kuisma8136.50073355.008.008
24.Heidi Granath7152.500105486.007.0023
25.Minna Sola5146.50093468.005.0016
26.Tatu Pessa4140.00080349.004.005
27.Juha Suomela4146.00092449.004.009
28.Jussi Kangas4152.000104509.004.0017
29.Mika Ekblom3152.0001044710.003.0013
30.Matti Peltola2147.000944511.002.008
31.Anja Borg2157.0001145611.002.0024
32.Kari Hietanen1146.500933913.001.0013

Betoniviikkokisojen ranking 9.9.2010 jälkeen

 nimipistkisatkrs.kaparas tulosparas krssij.kapst.kaseur.tas.
1.Olavi Borg2041633.64563312.3812.753
2.Arto Borg1341132.61961282.8212.181
3.Jukka Reunavuori113831.06258282.1214.121
4.Raimo Pessa1131237.21767294.339.424
5.Aapo Pessi56540.60071343.0011.207
6.Eetu Ikola40333.50066321.6713.333
7.Annikki Andreasson38537.60070355.407.605
8.Juuso Puolakkainen26229.25054252.5013.000
9.Markku Rekola25237.50073362.0012.508
10.Mika Salonen25335.83371345.008.335
11.Anja Borg25341.66778394.678.3310
12.Juuso Tasku24343.50084405.008.0012
13.Kari Andreasson24442.37574357.006.007
14.Pekka Peltola20335.00069336.336.673
15.Marko Löyttyniemi20336.80074346.336.675
16.Kirsti Pessa18241.00074334.009.006
17.Jouni Sederholm17236.25071354.508.506
18.Jari Kinnunen14130.00060292.0014.000
19.Oskari Vihervaara12130.50061292.0012.001
20.Axel Ekman9131.00062304.009.000
21.Minna Sola7142.50085376.007.008
22.Mika Ekblom1140.000803913.001.005

1. huopaviikkokisat 11.5.2010

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Arto Borg37296626415+2
2Raimo Pessa423981146712
3Jukka Reunavuori38347217110
4Olavi Borg3640763739
5Esko Niemelä50469617798
6Mika Salonen51449515807

1. betoniviikkokisat 13.5.2010

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Jukka Reunavuori34296336015+2
2Olavi Borg31336436112
3Arto Borg32336516410
4Annikki Andreasson3537724689
5Pekka Peltola3834722708
6Minna Sola3748857787
7Raimo Pessa4242845796
8Kari Andreasson57471047975

2. huopaviikkokisat 18.5.2010

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Arto Borg36336926715
2Jukka Reunavuori41327317212+2
3Juuso Palo473683107310
4Esko Niemelä43479017739
5Pekka Peltola4036761758
6Olavi Borg3445793767
7Raimo Pessa554810313906

2. betoniviikkokisat 20.5.2010

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Jukka Reunavuori29295825615+2
2Jari Kinnunen29316006012+2
3Arto Borg31326326110
4Juuso Puolakkainen3132631629
5Jouni Sederholm3536717648
6Olavi Borg3433672657
7Kari Andreasson3641777706
8Annikki Andreasson4140815765
9Raimo Pessa4149905854

3. huopaviikkokisat 25.5.2010

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Raimo Pessa453782146815
2Olavi Borg363773469(sd)12
3Arto Borg323971269(sd)10+2
4Jukka Reunavuori3344772759
5Marko Löyttyniemi4834826768
6Pekka Peltola4138791787
7Esko Niemelä495110018826

3. betoniviikkokisat 27.5.2010

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Juuso Puolakkainen29255415315+2
2Oskari Vihervaara32296116012
3Eetu Ikola33346766110
4Axel Ekman3230620629
5Jukka Reunavuori2834620628
6Arto Borg3232641637
7Annikki Andreasson3535705656
8Kari Andreasson3539748665
9Pekka Peltola3534692674
10Mika Salonen3735724683
11Marko Löyttyniemi3539744702
12Raimo Pessa3839776711
13Mika Ekblom4139804761

4. huopaviikkokilpailut 1.6.2010

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Mika Salonen383573165715
2Jukka Reunavuori32316326112+2
3Olavi Borg36336946510
4Annikki Andreasson44347811679
5Oskari Vihervaara3834720728
6Pekka Peltola3642782767
7Arto Borg4536813786
8Esko Niemelä505210218845
9Kari Andreasson7058128241044
10Lotta Palovirta7682158121463
11Marko Löyttyniemikesk

4. betoniviikkokilpailut 3.6.2010

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Eetu Ikola343266462(sd)15
2Olavi Borg343165362(sd)12
3Arto Borg333063162(sd)10+2
4Jouni Sederholm3935746689

5. huopaviikkokilpailut 8.6.2010

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Oskari Vihervaara29305905915+2
2Arto Borg37296636312+2
3Jukka Reunavuori36347016910
4Esko Niemelä43489119729
5Pekka Peltola3639752738
6Mika Salonen48368411737
7Olavi Borg4141824786
8Raimo Pessa52409214785
9Anita Niemelä554610120814
10Kirsti Pessa544710116853

5. betoniviikkokilpailut 10.6.2010

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Arto Borg32296116015+2
2Jukka Reunavuori293261061(sd)12+2
3Raimo Pessa353267661(sd)10
4Olavi Borg3432662649
5Pekka Peltola3633692678
6Anja Borg45428710777

6. huopaviikkokilpailut 15.6.2010

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Jukka Reunavuori31326316215+2
2Arto Borg32376926712
3Oskari Vihervaara33356806810
4Raimo Pessa50388814749
5Olavi Borg3941804768

6. betoniviikkokilpailut 17.6.2010

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Jukka Reunavuori31285905915+2
2Arto Borg34286216112+2
3Raimo Pessa39296846410
4Olavi Borg3536712699
5Anja Borg42438510758

7. huopaviikkokilpailut 22.6.2010

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Jukka Reunavuori29295805815+2
2Pekka Peltola32397136812
3Olavi Borg40347456910
4Arto Borg3835733709
5Esko Niemelä39508919708
6Mika Salonen50368612747
7Raimo Pessa47428915746
8Anita Niemelä525510720875
9Jussi Kangas505410416884
10Lotta Palovirta7164135121233

7. betoniviikkokilpailut 24.6.2010

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Eetu Ikola34346836515
2Olavi Borg32366836512+2
3Arto Borg32356716610+2
4Jukka Reunavuori3433670679

8. huopaviikkokilpailut 29.6.2010

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Mika Salonen353570125815
2Oskari Vihervaara363268068(sd)12
3Anita Niemelä4247892168(sd)10
4Olavi Borg4431756699+2
5Arto Borg4038783758
6Esko Niemelä53439619777
7Pekka Peltola5233853826
8Raimo Pessa455510016845
9Juuso Tasku6454118121064

8. betoniviikkokilpailut 1.7.2010

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Olavi Borg31336436115+2
2Jukka Reunavuori31316206212+2
3Mika Salonen35377246810
4Raimo Pessa4140814779
5Kirsti Pessa4743906848

9. huopaviikkokilpailut 6.7.2010

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Anita Niemelä323971205115+2
2Olavi Borg33366966312
3Pekka Peltola32407246810+2
4Esko Niemelä40488820689
5Jukka Reunavuori3336690698
6Raimo Pessa50449416787
7Juuso Tasku51449512836
8Lotta Palovirta8573158131455
9Oskari Vihervaarakesk

9. betoniviikkokilpailut 8.7.2010

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Markku Rekola373673116215
2Arto Borg31356616512+2
3Olavi Borg32397126910

10. huopaviikkokilpailut 13.7.2010

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Pekka Peltola33397246815+2
2Olavi Borg334275570(sd)12+2
3Esko Niemelä4445891970(sd)10
4Arto Borg4234764729
5Jouni Sederholm44469016748
6Jukka Reunavuori3442760767
7Mika Salonen4048888806
8Raimo Pessa585110917925

10. betoniviikkokilpailut 15.7.2010

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Arto Borg3003013015+2
2Raimo Pessa3403443212
3Olavi Borg3403433310
4Marko Löyttyniemi350354339

11. huopaviikkokilpailut 20.7.2010

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Arto Borg29346345915+2
2Mika Salonen38347296312
3Jukka Reunavuori33356806810
4Pekka Peltola3539745699
5Oskari Vihervaara3337700708
6Jouni Sederholm42458717707
7Kari Andreasson51469724736
8Marko Löyttyniemi3644806745
9Annikki Andreasson47388511744
10Olavi Borg3942815763
11Matias Peltola47398610762
12Raimo Pessa595010917921

11. betoniviikkokilpailut 22.7.2010

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Jukka Reunavuori31346506515+2
2Olavi Borg34367036712
3Markku Rekola39387796810
4Arto Borg4134750759

12. huopaviikkokilpailut 27.7.2010

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Raimo Pessa413677185915
2Pekka Peltola41317266612+2
3Jukka Reunavuori383169069(sd)10+2
4Arto Borg363571269(sd)9
5Annikki Andreasson42408212708
6Kirsti Pessa44448817717
7Marko Löyttyniemi4142837766
8Minna Sola47469315785
9Juha Suomela4448929834
10Kari Andreasson496010924853
11Matti Peltola4549948862
12Mika Salonen45551007931
13Lotta Palovirta5872130131171

13. huopaviikkokilpailut 29.7.2010

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Matias Peltola343670115915
2Mika Salonen33377086212
3Tero Vaahtio36326856310
4Pyry Väre373976967(sd)9
5Jussi Kuisma383573667(sd)8
6Annikki Andreasson39418012687
7Raimo Pessa40438314696
8Esko Niemelä46449019715
9Jukka Reunavuori4331740744+2
10Pekka Peltola3646826763
11Kari Andreasson485210024762
12Jouni Sederholm53449717801
13Kari Hietanen54399312811
14Lotta Palovirta7482156141421
15Olavi Borgkesk
16Oskari Vihervaarakesk
17Marko Löyttyniemikesk
18Juha Suomelakesk

12. betoniviikkokilpailut 3.8.2010

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Olavi Borg35316636315+2
2Raimo Pessa39327146712
3Kirsti Pessa33417466810
4Marko Löyttyniemi4134754719

13. betoniviikkokilpailut 5.8.2010

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Aapo Pessi373774126215
2Olavi Borg37316836512+2
3Anja Borg393978116710
4Annikki Andreasson3839775729
5Juuso Tasku40448412728

14. huopaviikkokilpailut 10.8.2010

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Raimo Pessa364076146215
2Olavi Borg39317066412+2
3Kirsti Pessa414384176710
4Anita Niemelä43458813759
5Esko Niemelä45509520758
6Heidi Granath574810522837
7Aapo Pessi6158119121076

14. huopaviikkokilpailut 10.8.2010

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Raimo Pessa364076146215
2Olavi Borg39317066412+2
3Kirsti Pessa414384176710
4Anita Niemelä43458813759
5Esko Niemelä45509520758
6Heidi Granath574810522837
7Aapo Pessi6158119121076

14. betoniviikkokilpailut 12.8.2010

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Olavi Borg31326336015+2
2Raimo Pessa35357046612
3Aapo Pessi48479598610

15. huopaviikkokilpailut 17.8.2010

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Arto Borg333265263(sd)15+2
2Pekka Peltola343569663(sd)12
3Esko Niemelä4441852065(sd)10
4Olavi Borg363470565(sd)9
5Annikki Andreasson37427912678
6Marko Löyttyniemi3740777707
7Anita Niemelä44398313706
8Raimo Pessa40478712755
9Juuso Tasku45448913764
10Aapo Pessi475310012883
11Kari Andreasson6760127241032

15. betoniviikkokilpailut 19.8.2010

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Aapo Pessi34377196215
2Raimo Pessa30376746312+2
3Olavi Borg38347227010
4Juuso Tasku43418412729
5Kirsti Pessakesk

16. betoniviikkokilpailut 26.8.2010

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Olavi Borg343468266(sd)15+2
2Raimo Pessa363470466(sd)12+2
3Arto Borg35346916810+2
4Annikki Andreasson4135765719
5Kari Andreasson4242847778
6Juuso Tasku50439312817
7Aapo Pessi4349927856

17. huopaviikkokilpailut 31.8.2010

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Olavi Borg32376956415
2Juuso Tasku334578136512
3Arto Borg31366716610+2
4Pekka Peltola3740775729
5Esko Niemelä43529518778
6Oskari Vihervaara3345780787
7Eetu Ikola45459012786
8Mika Salonen4547926865
9Aapo Pessi515110213894
10Mika Ekblom574710412923

18. betoniviikkokilpailut 7.9.2010

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Olavi Borg34326636315+2
2Mika Salonen37347146712
3Aapo Pessi39357476710
4Raimo Pessa3938774739

18. huopaviikkokilpailut 9.9.2010

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Matias Peltola34316585715+2
2Aapo Pessi373572135912
3Pekka Peltola32356756210
4Olavi Borg3334674639
5Raimo Pessa41377812668
6Eetu Ikola38438112697
7Mika Salonen3938777706
8Esko Niemelä39508919705
9Tatu Pessa4634804764
10Juuso Tasku48439112793
11Anja Borg565811424902