Koulukadun Minigolf

Viikko­kilpailut 2012

Kokonaisranking 6.9.2012 jälkeen

 nimipistkisatsij.kapst.ka
1.Markku Sillman132113.0012.00
2.Arto Borg103124.928.58
3.Mikko Ahonen8583.2510.62
4.Esko Niemelä8394.449.22
5.Aapo Pessi8294.569.11
6.Oskari Vihervaara7052.2014.00
7.Mikko Sola7084.388.75
8.Olavi Borg6485.758.00
9.Marko Löyttyniemi6363.8310.50
10.Juuso Tasku6375.149.00
11.Pekka Peltola6175.008.71
12.Eetu Ikola4243.0010.50
13.Raimo Pessa4066.506.67
14.Aki Sillman3421.0017.00
15.Asta Korpi2758.005.40
16.Anita Niemelä2634.338.67
17.Kalle Kurikka1837.336.00
18.Mika Salonen1849.254.50
19.Rami Vienovirta1748.754.25
20.Matias Peltola1426.007.00
21.Julius Lindholm1212.0012.00
22.Aapo Siurola1227.006.00
23.Miko Tuominen914.009.00
24.Ville Kurikka815.008.00
25.Jari Haapanen716.007.00
26.Mika Rajala716.007.00
27.Miklas Tuominen617.006.00
28.Hanna Sola6211.003.00
29.Tom Ahlberg518.005.00
30.Sören Martin419.004.00
31.Aleksi Hailu419.004.00
32.Anja Borg4211.002.00
33.Minna Sola3110.003.00
34.Timo Vartiainen3212.501.50
35.Lotta Palovirta1113.001.00

Betoniviikkokisojen ranking 6.9.2012 jälkeen

 nimipistkisatkrs.kaparas tulosparas krssij.kapst.kaseur. tas.
1.Arto Borg38329.33355272.3312.670
2.Aapo Pessi24230.25059292.5012.000
3.Aki Sillman17127.50055271.0017.000
4.Olavi Borg15235.75071336.007.502
5.Juuso Tasku14130.00060282.0014.000
6.Pekka Peltola13233.25064296.506.502
7.Aapo Siurola12238.00073347.006.008
8.Mika Salonen11238.25065317.505.504
9.Rami Vienovirta11246.75089447.505.5012
10.Eetu Ikola10131.00062303.0010.000
11.Mikko Sola8138.00076385.008.0010
12.Matias Peltola7132.00064296.007.001
13.Markku Sillman7134.00068336.007.003
14.Raimo Pessa7237.75072359.503.504
15.Tom Ahlberg5132.50065298.005.000
16.Sören Martin4136.00072349.004.006
17.Anja Borg4244.250884211.002.0011
18.Lotta Palovirta1153.5001074713.001.0012

Eterniittiviikkokisojen ranking 6.9.2012 jälkeen

 nimipistkisatkrs.kaparas tulosparas krssij.kapst.kaseur. tas.
1.Aki Sillman17121.66765211.0017.000
2.Julius Lindholm12124.66774222.0012.000
3.Aapo Pessi10126.66780233.0010.005
4.Miko Tuominen9128.33385244.009.009
5.Eetu Ikola8126.66780235.008.001
6.Jari Haapanen7129.00087296.007.008
7.Miklas Tuominen6131.33394247.006.0012
8.Juuso Tasku5128.33385238.005.000
9.Aleksi Hailu4145.667137389.004.0012

Huopaviikkokisojen ranking 6.9.2012 jälkeen

 nimipistkisatkrs.kaparas tulosparas krssij.kapst.kaseur. tas.
1.Markku Sillman1251037.80067312.7012.506
2.Mikko Ahonen85841.31276333.2510.6210
3.Esko Niemelä83945.88985404.449.2219
4.Oskari Vihervaara70531.30057252.2014.000
5.Arto Borg65938.33372315.787.223
6.Marko Löyttyniemi63639.16763313.8310.507
7.Mikko Sola62742.07176364.298.8612
8.Olavi Borg49637.08366295.678.175
9.Pekka Peltola48537.50062304.409.603
10.Aapo Pessi48638.50060305.508.001
11.Juuso Tasku44535.60059295.208.800
12.Raimo Pessa33442.75074365.008.2511
13.Asta Korpi27546.30084388.005.4017
14.Anita Niemelä26343.16784414.338.6716
15.Eetu Ikola24234.00065322.0012.003
16.Kalle Kurikka18344.66779347.336.0012
17.Ville Kurikka8146.50093455.008.0012
18.Mika Rajala7140.00080396.007.0012
19.Matias Peltola7146.00092446.007.004
20.Mika Salonen7247.500834011.003.509
21.Hanna Sola6260.0001165011.003.0013
22.Rami Vienovirta6262.2501065010.003.0013
23.Minna Sola3148.000964010.003.0016
24.Timo Vartiainen3246.000914312.501.5013

1. huopaviikkokilpailut 15.5.2012

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Oskari Vihervaara31316206215+2
2Markku Sillman414182127012
3Arto Borg37417807810
4Pekka Peltola3750874839

2. huopaviikkokilpailut 22.5.2012

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Marko Löyttyniemi313263105315+2
2Eetu Ikola34377156612
3Aapo Pessi38377557010
4Esko Niemelä49419020709
5Oskari Vihervaara3538730738
6Juuso Tasku3540752737

3. huopaviikkokilpailut 29.5.2012

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Markku Sillman404181126915
2Mikko Sola453883117212
3Raimo Pessa394685127310
4Marko Löyttyniemi3643794759+2
5Arto Borg3839770778
6Matias Peltola4448924887
7Juuso Taskukesk

4. huopaviikkokilpailut 5.6.2012

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Markku Sillman374178136515+2
2Esko Niemelä444892207212
3Marko Löyttyniemi40468658110
4Mikko Sola46479312819
5Arto Borg4243850858

4. eterniittiviikkokilpailut 7.6.2012

sijnimi1.krs2.krs3.krssummatas.tulos pisteet
1Aki Sillman2221226506515+2
2Julius Lindholm2222307407412
3Aapo Pessi3023278057510
4Miko Tuominen243229859769
5Eetu Ikola292823800808
6Jari Haapanen292929877807
7Miklas Tuominen2434369412826
8Juuso Tasku232636850855
9Aleksi Hailu384851137121254
10Olavi Borgkesk

5. huopaviikkokilpailut 12.6.2012

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Markku Sillman334477126515+2
2Marko Löyttyniemi48388658112
3Juuso Taskukesk

8. huopaviikkokilpailut 3.7.2012

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Markku Sillman393574116315+2
2Esko Niemelä494089216812
3Mikko Ahonen434184127210
4Mikko Sola49368512739
5Marko Löyttyniemi3941806748
6Arto Borg3838760767
7Aapo Pessi43621056996
8Rami Vienovirta7370143121315

4. betoniviikkokilpailut 5.7.2012

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Arto Borg28275515415+2
2Olavi Borg35367126912
3Rami Vienovirta444589127710

9. huopaviikkokilpailut 10.7.2012

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Markku Sillman33346795815
2Eetu Ikola32336556012
3Olavi Borg29376656110+2
4Aapo Pessi3533686629
5Mikko Sola40418113688
6Arto Borg3142730737
7Mikko Ahonen42448612746
8Asta Korpi41529316775
9Esko Niemelä53459820784
10Juuso Tasku4144852833

6. betoniviikkokilpailut 17.7.2012

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Aapo Pessi30295925715
2Juuso Tasku32286015912+2
3Eetu Ikola323062062(sd)10
4Arto Borg313162062(sd)9
5Mikko Sola38387612648
6Markku Sillman3335683657
7Aapo Siurola39407912676
8Pekka Peltola4029691685
9Raimo Pessa3537723694
10Olavi Borg3933722703
11Anja Borg47428910792
12Mika Salonen4642885831

7. betoniviikkokilpailut 19.7.2012

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Aki Sillman28275515415+2
2Arto Borg293059059(sd)12
3Mika Salonen313465659(sd)10
4Aapo Pessi3329620629
5Pekka Peltola3529642628
6Matias Peltola3529641637
7Aapo Siurola34397310636
8Tom Ahlberg3629650655
9Sören Martin3438726664
10Raimo Pessa3643794753
11Anja Borg46428810782
12Rami Vienovirta49499812861
13Lotta Palovirta604710712951
14Marko Löyttyniemikesk
15Juuso Taskukesk

10. huopaviikkokilpailut 24.7.2012

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Aapo Pessi30306045615
2Oskari Vihervaara28295705712+2
3Markku Sillman35346966310
4Mikko Sola36407613639
5Juuso Tasku3931703678
6Esko Niemelä41488921687
7Asta Korpi47388516696
8Olavi Borg3341743715
9Arto Borg3439730734

11. huopaviikkokilpailut 31.7.2012

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Juuso Tasku30295935615+2
2Asta Korpi444084166812
3Arto Borg36367217110
4Mikko Sola47368311729
5Mikko Ahonen43438613738
6Esko Niemelä47479420747
7Olavi Borg4435794756
8Markku Sillman5031815765
9Aapo Pessi4636820824

13. huopaviikkokilpailut 14.8.2012

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Mikko Ahonen404484137115
2Olavi Borg36407647212+2
3Raimo Pessa544397128510

14. huopaviikkokilpailut 21.8.2012

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Pekka Peltola31316245815+2
2Raimo Pessa383674136112
3Olavi Borg32387056510
4Mikko Ahonen35488314699
5Anita Niemelä43418414708
6Arto Borg3838762747
7Mikko Sola43458812766
8Hanna Sola5759116121045

15. huopaviikkokilpailut 28.8.2012

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Esko Niemelä494392217115
2Mikko Ahonen444286147212
3Anita Niemelä474188157310
4Pekka Peltola4139801799
5Ville Kurikka48459312818
6Kalle Kurikka524910112897
7Olavi Borgkesk
8Arto Borgkesk

16. huopaviikkokilpailut 4.9.2012

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Mikko Ahonen433376156115
2Oskari Vihervaara35286306312+2
3Kalle Kurikka453479126710
4Markku Sillman3143745699
5Anita Niemelä44438715728
6Pekka Peltola3738752737
7Mika Salonen4340838756
8Esko Niemelä42559721765
9Arto Borg4436802784
10Minna Sola56409616803
11Timo Vartiainen48459312812
12Rami Vienovirta505610612941
13Asta Korpi595511416981
14Hanna Sola7450124121121

17. huopaviikkokilpailut 6.9.2012

sijnimi1.krs2.krssummatas.tulos pisteet
1Oskari Vihervaara33255805815+2
2Esko Niemelä434285226312
3Mikko Ahonen344276126410
4Juuso Tasku3730670679
5Markku Sillman3637736678
6Mika Rajala39418012687
7Pekka Peltola4130712696
8Marko Löyttyniemi3937767695
9Aapo Pessi4032721714
10Asta Korpi45428716713
11Olavi Borg3842804762
12Raimo Pessa37498610761
13Kalle Kurikka48408812761
14Timo Vartiainen43489112791
15Mika Salonen59481078991